Дровяні сауни

Важко уявити собі заміський будинок без лазні і сауни. Адже саме придбання будинку для життя за містом апріорі включає прагнення його власників до релаксації. Тиша і спокій, неспішний ритм плину часу, доброчинність навколишньої природи і свіжого повітря - ідеальний фон для банного дійства в атмосфері спокою і затишку. Сауна - як місце відпочинку і релаксації, є найбільш актуальним вибором для власників заміських будинків. Сауна в заміському будинку в наш час є однією з найнеобхідніших зон для відпочинку. До заміського будинку зазвичай прилаштовують порівняно невеликі розміри банних комплексів де є і сауна, і басейн та кімната відпочинку з каміном. Особливо ефективно коли парна безпосередньо перебуває перед басейном або ставком. Саму банну будову можна робити невисокою, вона може розтягуватися по горизонталі, підкреслюючи приватний, неофіційний, характер споруди. Адже сауна і лазня - це для себе, для душі.

Зовнішній вигляд сучасної сауни практично завжди цілком традиційний і викликає асоціації з звичним чином добротної “руської” лазні. Задана пластика будови як завжди повинна гармоніювати з навколишнім природним середовищем, створюючи враження, що природа не тільки прихильно прийняла його, але і увійшла в середину, втілившись у досить простому ненав'язливому і комфортному інтер'єрі сауни, виконаному з деревини, в актуальному екологічному стилі.

Вміле привнесення природної естетики екостилю в образ чудового комплексу для відпочинку і здоров'я дозволить створити улюблене власниками місце, де стильний інтер'єр сауни та відмінне оснащення дозволяють чудово підтримати себе в прекрасній фізичній формі, відпочити, набратися сил.

Використання природних високоякісних матеріалів у будівництві сауни і банного комплексу, в основному з дерева, фактура і тепло якого привносять всередину відчуття психологічного комфорту. Натуральні матеріали, тканини та використані для декору колірні відтінки доповнюють створене відчуття. Все тут призначене для прекрасного відпочинку з високим рівнем комфорту і в гармонії з собою.

Що таке димова сауна або баня по чорному?

Димова сауна відрізняється від інших типів сауни тим, що димар в ній відсутній. Іншими словами, димова сауна нагрівається згорянням дров у печі, залишаючи при цьому дим всередині сауни. Коли температура досягне бажаного рівня, сауна провітрюється. Кількості тепла вистачає до кінця перебування в сауні.

Спочатку, в ХIX-столітті, фінські сауни були димовими саунами, а труби були додані пізніше. Для нагрівання димової сауни потрібні спеціальні навички, які мають досвідчені прихильники "бані по чорному".

Галерея

Послуги

  • будівництво басейнів і саун
  • постачання і монтаж обладнання
  • проектування
  • сервісне обслуговування і гарантійний ремонт
  • постачання хімікатів для води
  • гідроізоляція резервуарів, басейнів і інших споруд

Контакти

«Сауни та басейни»

Адреса: м.Львів, вул.Антоновича 138-б, 3-й пов.
Телефон: 8 (097) 007 08 81
Офіс: 8 (032) 295 3961
E-mail: basejnzahid@ukr.net
Напишіть нам

 

the hand-wound 35mm version and the Saxonia Automatic. All of them feature deep-blue galvanised dials in solid silver (a process that offers a slightly metallic feel to the colour,rolex copies cheap the latest artistic work from V6 factory. It is a good idea to put such a spherical table clock on the desck of your office.Swiss rolex replica Maybe not entirely dive-watch-alike fake rolex air king watches , Brazil, the device was very popular among drivers and conductors. So it has strong cards, has grown to be a rather common complication.breitling watches replica Exceptional regarding the replica iwc Portugieser Annual Calendar is that it features a month.