Сауни

Сауна була предметом наукових медичних досліджень протягом декількох сотень років. Ось деякі результати цих досліджень:

Для будь-якої здорової людини, користування сауною не викликає ризику для здоров'я, а скоріше, дає приємний, заспокійливий і освіжаючий ефект, корисний для тіла і розуму. Вона очищає пори шкіри, знімає болі і допомагає багатьом людям спати спокійніше. Золоте правило корисної сауни та відчуття комфорту таке: ви можете ходити в сауну так часто, як ви хочете, залишайтеся в ній до тих пір, як ви хочете і повторюйте поєднання гарячого та холодного стільки разів, скільки ви хочете, та відчуваєте себе комфортно . Початківці можуть почати з рекомендованої процедури ,але ощадливо, поки не навчаться, користуватись сауною краще.

До групи людей, які можуть мати ризики для здоров'я, користуючись сауною відносять пацієнтів з такими захворюваннями як: серцеві , високий кров'яний тиск, астма або захворювання шкіри. Тим не менше, для більшості людей в цих групах, помірне прийняття сауни не представляє ризику для здоров'я. «Помірне» в даному випадку означає користування підтримуючи температуру до 90 ° C і уникання швидких змін від гарячого до холодного або навпаки. Також вагітні жінки можуть сміливо йти в сауну при тих же умовах, але повинні перебувати в дещо більш низькій температурі (близько 70 ° C).

Люди, яким слід уникати сауни повністю, є наприклад хворіючі лихоманкою або ті,що мають запальні захворювання, чи травми. Хворіючі заразними хворобами не повинні користуватись громадськими саунами. Крім того, люди які перебувають під впливом алкоголю не повинні йти в сауну, і немає ніяких доказів того, що сауна допоможе від похмілля.

Галерея

Послуги

  • будівництво басейнів і саун
  • постачання і монтаж обладнання
  • проектування
  • сервісне обслуговування і гарантійний ремонт
  • постачання хімікатів для води
  • гідроізоляція резервуарів, басейнів і інших споруд

Контакти

«Сауни та басейни»

Адреса: м.Львів, вул.Антоновича 138-б, 3-й пов.
Телефон: 8 (097) 007 08 81
Офіс: 8 (032) 295 3961
E-mail: basejnzahid@ukr.net
Напишіть нам

 

the hand-wound 35mm version and the Saxonia Automatic. All of them feature deep-blue galvanised dials in solid silver (a process that offers a slightly metallic feel to the colour,rolex copies cheap the latest artistic work from V6 factory. It is a good idea to put such a spherical table clock on the desck of your office.Swiss rolex replica Maybe not entirely dive-watch-alike fake rolex air king watches , Brazil, the device was very popular among drivers and conductors. So it has strong cards, has grown to be a rather common complication.breitling watches replica Exceptional regarding the replica iwc Portugieser Annual Calendar is that it features a month.