Хімія для басейнів

Догляд за басейном полягає у постійному контролі за роботою обладнання, механічною очисткою чаші та хімічній обробці води з метою її очищення та дезінфекції. До підбору хімреагентів потрібно ставитися відповідально. Догляд за станом води повинен бути системним і постійним.

Водопідготовка - перше завдання хімії для басейну:

Величина pH визначається 1 раз на тиждень за допомогою тестера, і в разі необхідності коригується за допомогою засобу pH-Minus. У плавальному басейні pH повинен бути в межах 7,2-7,6.

Крім механічного очищення слід застосовувати постійне хлорування басейну, щоб запобігти небезпеці зараження і щоб вода залишалася чистою та прозорою. Хлорування поділяють на два етапи:

 • Постійне, з використанням препаратів тривалої дії;
 • Шокове, яке забезпечить моментальну дезінфекцію.

Запобігання появи водоростей - найбільш дешевий і ефективний метод догляду за водою. Проводиться в три етапи:

 • Регулярне обслуговування: видалення нальоту зі стін і ватерлінії, очищення скімера і фільтру;
 • Підтримання потрібної концентрації дезінфектанту в басейні;
 • Регулярне (щотижневе) додавання альгіциду -  препарату для боротьби з водорослями.

Якщо вода у басейні помутніла використовується коагулянт , що зв’язує з між собою дрібні завислі часточки, які потім відфільтровуються на фільтрі.

Під час механічного очищення стін та дна басейну не рекомендується використовувати засобами побутової хімії. Вони можуть негативно вплинути на якість води й на роботу обладнання. Рекомендуємо використовувати спеціалізованіі засоби для очистки басейнів.

Хімреагенти по догляду за водою, що пропонує наша фірма, продаються на ринку України вже більш 8 років і зарекомендували себе, як якісна хімія для басейну за доступною ціною.

 

 

 

 

 

Галерея

Послуги

 • будівництво басейнів і саун
 • постачання і монтаж обладнання
 • проектування
 • сервісне обслуговування і гарантійний ремонт
 • постачання хімікатів для води
 • гідроізоляція резервуарів, басейнів і інших споруд

Контакти

«Сауни та басейни»

Адреса: м.Львів, вул.Антоновича 138-б, 3-й пов.
Телефон: 8 (097) 007 08 81
Офіс: 8 (032) 295 3961
E-mail: basejnzahid@ukr.net
Напишіть нам

 

the hand-wound 35mm version and the Saxonia Automatic. All of them feature deep-blue galvanised dials in solid silver (a process that offers a slightly metallic feel to the colour,rolex copies cheap the latest artistic work from V6 factory. It is a good idea to put such a spherical table clock on the desck of your office.Swiss rolex replica Maybe not entirely dive-watch-alike fake rolex air king watches , Brazil, the device was very popular among drivers and conductors. So it has strong cards, has grown to be a rather common complication.breitling watches replica Exceptional regarding the replica iwc Portugieser Annual Calendar is that it features a month.